NVŠ anglų kalbos būreliai

Dainavos progimnazijoje 2020 m. vasario, kovo ir birželio mėnesiais veikė du NVŠ anglų kalbos būreliai. Laisvosios mokytojos Ingos Neseckienės būrelis buvo skirtas pirmų klasių mokiniams, o laisvosios mokytojos Alinos Kunigiškienės būrelis buvo skirtas 5-8 klasių mokiniams. NVŠ programų uždaviniai buvo tenkinti mokinių saviraiškos poreikius, įgyti būtinas kompetencijas asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime, tobulinti žinias ir gebėjimus būtinus šiuolaikiniam jaunimui šiuolaikinėje visuomenėje. Pirmokai aktyviai dalyvavo kalbinėje veikloje, žaidė, dainavo, skandavo, skaičiavo, piešė, atliko kūrybines užduotis, žiūrėjo filmukus. Vyresni mokiniai taip pat vykdė įvairias veiklas anglų kalba: vaidino, dainavo, žaidė įvairius žaidimus, atliko kūrybines užduotis, kūrė komiksus. Visada smagu stebėti tobulėjančius mokinius, jų pasiekimus bei jų tarpusavio bendravimą, mokymąsi dalintis, darbą poroje, grupėje ar komandoje.
NVŠ programos finansuojamos Europos Sąjungos lėšomis.

Laisvosios mokytojos Inga Neseckienė ir Alina Kunigiškienė

Virtualus globalaus jaunimo festivalis

Alytaus Dainavos progimnazijos Mokinių tarybos, Darnios mokyklos ir Kino klubo nariai nuo šiandienos „išvyko“ į virtualų Globalaus Jaunimo Festivalį. Visas būrys mokinių ir mokytoja Eglė Lynykienė dalyvavo festivalio atidaryme ir diskusijoje „Ko svarbaus išmokome per karantiną?“ Kol buvome namuose pasaulis pasikeitė. Pastaraisiais mėnesiais mūsų namuose tilpo ir mokykla, ir darbas, ir teatras, ir sporto klubas... Karantino metu užsidarė daugybė durų, tačiau išryškėjo naujos galimybės. O kaip pasikeitėme mes patys? Ką svarbaus išmokome ir supratome COVID-19 pandemijos metu? Kokius pokyčius pastebime Lietuvoje ir pasaulyje? Kaip atrodys „naujai normalus“ mokymasis, bendravimas, kultūra ir gyvenimas po karantino?

Skaityti daugiau: Virtualus globalaus jaunimo festivalis