Kviečiame mokytis
Dėl nuotolinio mokymo(si)
Uniformos

Uniformos galite įsigyti UAB „Manovita“ S. Dariaus ir S. Girėno 2a, Alytus. Parduotuvės darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio 9–17 val. Tel.: 8 602 81445 arba el. parduotuvėje https://uniformupardavimas.lt/lt/start.aspx

MOKINIŲ UNIFORMOS DĖVĖJIMO TVARKOS APRAŠAS

Alytaus Dainavos progimnazijos mokinių sėkmė konkurse „Eilės vandeniui“

Alytaus Dainavos progimnazijos 3a klasės mokiniai (mokytoja Vilma Gudaitienė), 2a klasės mokiniai (mokytoja Daiva Grudzinskienė), 2b klasės mokiniai (mokytoja Gitana Baranauskienė) ir 4b klasės mokiniai (mokytoja Dalina Plytnikienė) dalyvavo „Dzūkijos vandenų“ organizuotame miesto mokinių konkurse „Eilės vandeniui“. Visiems konkurso dalyviams ir jų mokytojoms buvo įteiktos padėkos.

Skaityti daugiau: Alytaus Dainavos progimnazijos mokinių sėkmė konkurse „Eilės vandeniui“

Virtuali pamoka „Mano pašaukimas. Karjera prasideda jau mokykloje“

Gegužės 27 d. Alytaus Dainavos progimnazijos 7a klasės mokiniai ir klasės vadovė Virginija Vaikšnorienė dalyvavo tiesioginėje virtualioje pamokoje: „Mano pašaukimas. Karjera prasideda jau mokykloje“. Pamoką moderavo švietimo ekspertas – Simonas Šabanovas. Pamokos lektoriai: Dainius Palivonas – improvizacijos treneris, renginių vedėjas, viešojo kalbėjimo treneris, IMPRO akademijos įkūrėjas, Socialinių mokslų kolegijos dėstytojas ir Evelina Kaziulionė – OK KARJERA vadovė, karjeros ugdymo specialistė. Pamokos metu buvo kalbėta apie dažnai mus lydinčias mintis: „Ką pasakys kiti?“, „Kaip motyvuoti(s) mokymo(si) procese?“, „Kaip atpažinti, ar tai tavo olimpo taurė?“, „Kokios ateities perspektyvos, pasirinkus vieną ar kitą profesiją?“. Lektoriai pabrėžė, kad karjerą būtina pradėti planuoti jau mokykloje ir nurodė svarbiausius žingsnius kaip ją kurti.

Skaityti daugiau: Virtuali pamoka „Mano pašaukimas. Karjera prasideda jau mokykloje“

Didieji Lietuvos miestai

2a klasės mokiniai vykdė projektą „Didieji Lietuvos miestai“. Projekto metu buvo integruotos pasaulio pažinimo ir dailės pamokos. Veiklos tikslas - susipažinti su Lietuvos miestų lankytinomis vietomis, surasti įdomių faktų apie miestą. Mokiniai dirbo grupelėmis. Surinktą medžiagą tarpusavyje nagrinėjo, atrinko įdomius faktus. Darbą apipavidalino ir pristatė klasės draugams. Mokiniai sėkmingai bendradarbiavo, ugdė kūrybiškumą, komunikavo.

Projekto pristatymas: https://youtu.be/brIN0uooThc

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Grudzinskienė

Skaityti daugiau: Didieji Lietuvos miestai