Logopedas, specialusis pedagogas

Valė Aršulienė

Specialiojo pedagogo pareigybės aprašymas

Logopedo darbo grafikas

Organizuoja mokinių grupių ir individualias sutrikusios kalbos ir kalbėjimo funkcijų lavinimo pratybas, kuriose taiko specialius darbo būdus bei metodus kalbos ir komunikacijos sutrikimams šalinti ir koreguoti.

Vertina, numato ir rekomenduoja tėvams (globėjams, rūpintojams) ir mokytojams palankiausias sutrikusios kalbos plėtotės  korekcijos priemones ir būdus.

Teikia metodinę pagalbą mokytojams, konsultuoja mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus) dėl mokymo(si) negalių korekcijos ir šalinimo, padeda parengti pritaikytas ir individualizuotas ugdymo programas.

Skaito paskaitas pedagogams ir tėvams apie kalbos ir kalbėjimo sutrikimus bei sutrikimų šalinimą ir korekciją.

Jolita Adamonienė

Daina Karkauskienė