Mano boružėlė

Gamtamokslinis ugdymas pradinėje mokykloje labai svarbus. Pagrindinis gamtos pažinimo tikslas – ugdyti vaikų gebėjimą suprasti gamtos pasaulį ir bendrauti su juo. 2a klasės mokiniams vyko integruota pasaulio pažinimo ir dailės bei technologijų pamoka. Pamokoje buvo ugdomos mokymosi mokytis, komunikavimo ir pažinimo kompetencijos. Pamoka prasidėjo pokalbiu apie rudens požymius. Toliau veikla vyko mokyklos kieme. Mokiniai džiaugėsi suradę boružes. Smagu buvo sutikti mokyklos direktorę. Ji mielai mokiniams papasakojo apie boružes. Daugiau informacijos apie boružę (kuo jos naudingos, kiek laiko gyvena, kaip žiemoja, kuo minta) ieškojo internete. Per dailės pamoką atliko kūrybinį darbą „Mano boružėlė“ ir klasėje atsirado boružių pieva. Antrokėliai domėjosi kas vyksta gamtoje, buvo aktyvūs ir patyrė pažinimo džiaugsmą.

Pradinių klasių mokytoja Vilma Gudaitienė