Ketvirtokų komanda – ketvirta Lietuvoje

Kovo 31 d. Panevėžyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsus, stiprūs, vikrūs“ finalinės varžybos. Į varžybas atvyko visos Lietuvos 3–4 klasių stipriausios komandos: Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija, Kėdainių „Ryto“ progimnazija, Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla ir Alytaus Dainavos progimnazija. Mūsų mokyklos ketvirtokų komanda respublikoje iškovojo IV vietą ir buvo apdovanoti asmeniniais prizais. Sėkmė šį kartą lydėjo Kėdainių „Ryto“ progimnazijos rinktinę, kuri užėmė I vietą. Svarbiausia, kad dalyvaudami komandoje ketvirtokai sustiprino olimpinę dvasią, pareikalavusią iš vaikų tarpusavio draugiškumo, solidarumo ir kilnaus elgesio estafečių metu. Varžyboms mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos Gitana Baranauskienė ir Daiva Grudzinskienė.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gitana Baranauskienė