Knygos pristatymas ,,Kaip Alytėlis Alytų pažino"

Rudeniškai šiltą ir saulėtą rytą antrokėliai vyko į Jurgio Kunčino bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių susitikti su istorike, rašytoja Birute Malaškevičiūte. Susitikimo metu rašytoja pristatė knygą „Kaip Alytėlis Alytų pažino“. Ši knyga – puikus Alytaus miesto gidas ir mažiems, ir dideliems! Mokiniai klausėsi įdomių pasakojimų apie Alytaus miesto istoriją, išgirdo legendą apie Alytaus piliakalnyje burtais įkalintą milžiną Smaką, grobdavusį ir ėsdavusį vaikus. Mokiniai susidomėjo knygele, todėl nusprendė būtinai su pelėdžiuku Alytėliu leistis į nuotykių kupiną kelionę po gražųjį Alytų. Antrokėliai gavę dovanėlių po knygelę „Spalvotas Alytaus kraštas“, pilni įspūdžių grįžo į mokyklą.

Pradinių klasių mokytojos Vilma Gudaitienė ir Dalia Vitalija Kačanauskienė