Knygų skirtukų mainų projektas

Alytaus Dainavos progimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte „Bookmark Exchange Project 2022“. Skirtukų mainų projektas yra paprastas būdas dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis bibliotekomis visame pasaulyje. Projekte dalyvauja ne tik Europos, bet ir kitų žemynų vaikai. Projekto organizatoriai mūsų progimnazijos mokiniams skyrė partnerius iš Kroatijos Josipo Broz pradinės mokyklos Kumrovecų miestelio. Skirtukus su džiaugsmu gamino pirmokai (mokytojos Vilma Gudaitienė, Dalia Vitalija Kačanauskienė). Progimnazijos mokinių pagaminti skirtukai ir laiškas, kuriame pristatoma mūsų progimnazija, iškeliavo į Kroatiją. Dalyvavimas projekte mokiniams suteikė platesnes galimybes kūrybiškumui, kitos šalies pažinimui ir skaitymo malonumui. Mainai pavyko.

Bibliotekininkė Virginija Šeštokienė