Netradicinė geografijos pamoka

Sausio 18 dieną mūsų mokyklos aštuntokams vyko netradicinė geografijos pamoka „Mes – Europos Sąjungos piliečiai“. Pamoką vedė geografijos mokytoja Loreta Žvirblienė ir Europe direct centro Alytuje vadovė Nijolė Vitienė. Mokiniai buvo supažindinti su EUROPE direct centrų veikla Europoje ir Lietuvoje. Viešnia su mokiniais kalbėjo apie Europos Sąjungos (ES) istoriją, kultūrą, kalbas, kaip gimė Europos projektas, kas jo „krikštatėviai“ ir kas jį sudaro, kaip ji buvo formuojama, kaip stiprėjo ir augo ES šeima ir dar daug kitų svarbių aspektų. Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie Šengeno erdvę ir euro zoną. Na ir žinoma, kaip gi be linksmosios geografinės viktorinos. Už teisingus atsakymus mokiniai buvo paskatinti vertingais prizais. Džiaugiamės, kad aštuntokai aktyviai dalyvavo pamokoje, klausėsi ir domėjosi.
Taigi, organizuoti netradicines pamokas yra tikslinga, nes jų metu mokiniai įgyja naujų patirčių, o svečiai pasidalija gerąja patirtimi.

Geografijos mokytoja Loreta Žvirblienė