Pamoka muzikos mokykloje

Kovo 22 dieną 8b klasės mokiniai dalyvavo Alytaus muzikos mokykloje netradicinėje muzikos pamokoje „Etnomuzika mokinių ugdyme“. Pamoką vedė muzikos vyr. mokytoja, liaudies instrumentų orkestro vadovė Gražina Noreikienė. Mokytoja pristatė ir pademonstravo autentiškus lietuvių liaudies instrumentus, jų garsų išgavimo būdus, pasakojo jų atsiradimo istoriją, gamybą. Mokiniai turėjo galimybę patys pagroti įvairiais instrumentais: akmens švilpomis, skudučiais, birbynėmis, kanklėmis, skrabalais ir kitais. Pamoka yra praktinės tiriamosios veiklos dalis (tema „Lietuvių kalendoriniai papročiai ir šventės – svarbi mūsų paveldo dalis“, mokytojos Zina Bražinskienė ir Giedrė Petkevičienė).
Dėkojame mokytojai Gražinai ir muzikos mokyklos vadovybei už galimybę dalyvauti praktinėje tiriamojoje veikloje.