„Po gerumo skraiste“

Gruodžio 13-oji mūsų pradinukams buvo pilna šventinio šurmulio ir ypatingų įspūdžių. Šią dieną vyko netradicinių pamokų veiklos „Po gerumo skraiste“. Vaikai, džiugiai nusiteikę, pasipuošę nykštukų, snieguolių, pasakų personažų kaukėmis, sugužėjo į aktų salę. Čia juos pasitiko ir pasveikino mokyklos direktorė Edita Matulevičienė, kuri palinkėjo gražios ir smagios šios dienos bei artėjančių švenčių. Mokiniai stebėjo teatro „Avilys“ šventinį spektaklį-detektyvą pagal lietuvių liaudies pasaką „Nutikimai žvejelio Lipnikėlio“, iš kurios pasimokė, kad negalima išduoti draugo, kaip svarbu yra saugotis piktų kėslų turinčių žmonių. Po to 1-3 klasių mokiniai susitiko su Kalėdų Seneliu, su kuriuo šoko, dainavo, žaidė ir smagiai bendravo, ir, be abejo, visi gavo iš Senelio dovanėlių, o 4-okai tarpusavyje keitėsi dovanėlėmis. Klasėse mokiniai gamino kalėdinius atvirukus draugams, sprendė įdomias užduotis ir dalyvavo viktorinose apie advento ir Kalėdų šventės papročius ir tradicijas, mokėsi dalintis gerumu, linksmai ir prasmingai leisti laiką, vertinti bendravimą ir draugiškumą.

Beata Šadurskienė