Postcrossing

Š. m. gegužės 26 d. mokykloje svečiavosi buvusi mokyklos mokinė Skaistė Zamblauskaitė, kuri mokiniams pristatė tarptautinį atvirlaiškių projektą – postcrossing. Ketvirtokai išsiaiškino, kaip galima užsiregistruoti šioje svetainėje, kaip kurti, ką rašyti ant atvirlaiškio, kaip išsiųsti, kaip keliauja atvirlaiškiai po visą pasaulį.
Smalsu buvo sužinoti kokie hobio privalumai? Skaistė pasidalijo savo patirtimi, kad galima susirasti bendraminčių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, susipažinti su skirtingų tautų kultūromis, tobulinti anglų kalbos įgūdžius. Sužinojome, kad per 19 projekto metu yra išsiųsta 71,966,840 atvirlaiškių vienetų. Lietuvoje šiame projekte yra dalyvaujančių – 7,493 narių. Dėkoju buvusiai mokinei Skaistei už įdomų mokiniams pristatymą.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Grudzinskienė