Projekto „Stipresnė Aš“ starte – apsilankymas Alytaus Dainavos progimnazijoje

Pirmajame projekto etape buvo suplanuota aplankyti daugiau nei 60 ugdymo įstaigų, kurių metu bus vykdomi du pagrindiniai tikslai.
„Pirmasis tikslas yra paskatinti merginas būti daugiau fiziškai aktyvesnėmis. Portalo www.stipresneas.lt pagalba suteikti priemones sportuoti ten, kur joms yra priimtiniausia – namuose, mokykloje, su draugais ar tiesiog vienai. Antrasis yra krepšinio tikslas – aplankyti, kuo daugiau, geriausiai visas Lietuvos vidurines ir bendrojo lavinimo mokyklas. Būtent kviesti 7–8 klasių merginas ir ieškoti dar neatrastų krepšinio talentų“, – mintimis apie projektą dalijosi Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Projekto „Stipresnė aš“ internetinėje svetainėje www.stipresneas.lt pateikiama video medžiaga su motyvacinėmis paskaitomis, fizinėmis pratybomis bei krepšinio treniruotėmis.
Kovo 7 dieną projekto atstovai aplankė ir Alytaus Dainavos progimnazijos 7-8 klasių mokines. Merginos aktyviai dalyvavo profesoriaus A. Skurvydo paskaitoje ir sužinojo rekomenduotinas taisykles, kaip taisyklingai maitintis, bei lavino atidumą ir aiškinosi kurios iš dalyvių geriausia atmintis. Su teigiamomis emocijomis keliavome į praktinę dalį, kurios metu merginos atliko įvairius pratimus su krepšinio kamuoliu. Refleksijoje atlikome šūkį „Stipresnė Aš“.
Džiaugiamės dalyvaudami šiame projekte!

Fizinio ugdymo mokytojai: Oksana Paplauskienė, Nerijus Bartkevičius