Šaulių naktis mokykloje

Šį penktadienį, lapkričio 25-ąją, minint Lietuvos kariuomenės 104-ąsias metines, mūsų mokyklos jaunieji šauliukai dalyvavo tradiciniame renginyje „Šaulių naktis mokykloje“. Dalyvių skaičius buvo rekordinis – 45.
Po stovyklavietės įsirengimo aktų salėje, renginį pradėjo svečias iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) L. Urbanavičius, kuris pristatė Lietuvos kariuomenę ir ypač Lietuvos karines oro pajėgas. Vėliau labiau patyrę šauliai dalyvavo karo topografijos mokymuose, jaunesni – rikiuotės pratybose. Renginys buvo tęsiamas 28 jauniesiems šauliams duodant priesaiką. Paskui vyko „fuksų“ krikštynos, kurių visi su „nerimu“ laukė. Nuo 20 val. 30 min. fizinio ugdymo mokytojas Nerijus pravedė sportines varžybas. Jaunieji šauliai žaidė kvadratą ir tinklinį, individualiose varžybose – smiginį, mėtė baudas. Toliau vyko bendravimas, karinio filmo peržiūra, poilsis ir ryte patraukėme namo. Šauliukai sakė, kad jau laukia kitos „Šaulių nakties“.

Jaunųjų šaulių būrelio vadovas Darius Navalinskas