Socialinio ekologinio plakato „Tausok maistą, rūšiuok atliekas, saugok planetą“ konkurso laureatas

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Socialinio ekologinio plakato konkurse „Tausok maistą, rūšiuok atliekas, saugok planetą“, kurį skelbė UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, vienas didžiausių maisto atliekų tvarkytojų Lietuvoje, pirmasis šalyje pradėjęs atskirą maisto ir virtuvės atliekų surinkimą iš gyventojų, maisto ir virtuvės atliekas naudojantis kaip žaliavą energijos ir trąšų – komposto – gamybai.
Konkurso tikslai buvo:
1. Skatinti atsakingą maisto vartojimą ir jo tausojimą.
2. Didinti supratimą apie maisto ir virtuvės atliekų rūšiavimo svarbą.
3. Surengti plakatų maisto ir virtuvės atliekų prevencijos ir rūšiavimo tema parodą.
Džiugu pranešti, kad 8b klasės mokinys Rokas Radavičius tapo laureatu ir jo plakatas buvo pripažintas vienu iš geriausių. Sveikiname Roką, o kitiems linkime motyvacijos ir kūrybinės sėkmės!

Dailės mokytojas Arūnas Vaitkus