Gintaro savybės

Vasario 25 d. per pasaulio pažinimo pamoką 2b klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „Gintaro savybės“. Pamoką vedė Palangos Gintaro muziejaus edukatorė ir gidė Giedrė Miežetienė. Ji paruošė žaismingą, bandymais ir tyrinėjimu paremtą nuotolinę pamokėlę „Gintaro savybės“. Mokiniai iš anksto susiruošė užsiėmimui reikalingas priemones savo namuose, įsirengė nedidelę laboratoriją. Vaikai tyrinėjo gintarą, atliko bandymus, sužinojo, kokios yra gintaro savybės, išmoko atskirti tikrą gintarą nuo netikro. Antrokai tapo tikrais gintaro ekspertais.

Vėliau mokiniai kūrė projektinius darbus apie Baltijos jūrą. Mokiniai rengė gintarinių papuošalų, paveikslėlių ir skulptūrėlių parodą. Antrokai rinko informaciją internete, skaitė legendą „Jūratė ir Kastytis“, piešė piešinius, lankstė auksines žuvytes. Tačiau svarbiausia, kad mokiniai kėlė klausimą, kaip išsaugoti švarią jūrą, dalijo vienas kitam patarimus ir suprato, kad kiekvienas žmogus gali prisidėti prie gamtos išsaugojimo.

Mokytoja Gitana Baranauskienė