Projektas „Žemė – mūsų namai 2021“

2a klasės mokiniai dalyvavo respublikinio priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių ekologinio – meninio ugdymo projekte „Žemė – mūsų namai 2021“ (organizavo Marijampolės sav. Mokolų progimnazija). Projektas „Žemė – mūsų namai 2021“ skirtas Tarptautinei žemės dienai paminėti. Jis skatino mokinius domėtis aplinkosauga, ekologinėmis problemomis ir jų sprendimo būdais, rūšiuoti atliekas. Ragino mokinius antrines žaliavas panaudoti kūrybiniuose darbeliuose „Antrasis gyvenimas“. Mokinių darbai buvo įvertinti, o darbų nuotraukos patalpintos virtualioje parodoje. Taip pat 2a klasės meno studijos būrelio mokiniai (mokytoja Daiva Grudzinskienė) dalyvavo respublikinio pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis“ (organizavo Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija). Konkursas skirtas ne tik padėti atsiskleisti kūrybingiems vaikams, ugdyti ir puoselėti mokinių gilesnį meninį ir netradicinį raiškos būdą, bet ir domėtis gamta, medžiais, suprasti, kodėl medžiai svarbūs gamtai ir mums. Mokiniams už dalyvavimą buvo įteiktos padėkos.

Mokytoja Daiva Grudzinskienė