Susitikimas su Alytaus „Wolves“ krepšininkais

Lietingą sausio 13-ąją Dainavos progimnazijos 5-8 klasių mokinių nuotaiką praskaidrino susitikimas su Alytaus krepšinio klubo „Wolves“ žaidėjais ir ambasadoriais Darjuš bei Kšištof Lavrinovičiais. Entuziastingai pasveikinti direktorės Editos Matulevičienės krepšininkai mokiniams surengė viktoriną, o už teisingus atsakymus nepagailėjo dovanų. Susitikimo pabaigoje 5a klasės mokinys Justinas Paulauskas bei 7a klasės mokinė Adelė Miežiūnaitė džiaugėsi laimėtais marškinėliais, kuriuos progimnazijos svečiai dar papuošė savo parašais. 8a klasės mokinys Rokas Radavičius nuo šiol galės puoštis „Wolves“ kepuraite, o 7b klasės mokinė Gabrielė Ruckevičiūtė gali didžiuotis, kad Alytaus krepšinio klubo patalpų sienas nuo šiol puoš jos sukurtas koliažas. Už puikų darbą ji buvo apdovanota „Wolves“ sirgalių ženkleliu.

Vėliau BC „Wolves“ krepšinio klubo krepšininkai aplankė aktyviausius savo sirgalius fizinio ugdymo pamokoje. Mokiniai žaisdami krepšinį aktyviai apšilo, kad galėtų sėkmingai sudalyvauti su Rimo Kurtinaičio auklėtiniais žaidime „Karavanas“. Šeštokai svečius sutiko gausiais plojimais ir užėmę reikiamas vietas pradėjo konkuruoti. Po ilgos kovos ir noro laimėti, prizinės vietos atiteko Medai Šimelevičiūtei (6b kl.), Urtei Petraškaitei (6a kl.) ir Gustui Karasevičiui (6b kl.). Jie buvo apdovanoti BC „Wolves“ krepšinio klubo atributika.
Krepšinio klubo fanų įsitraukimo projektų vadovas Pavel Kovtunec įsitikinęs, kad kokybiškas komandos ir jos sirgalių tarpusavio santykis yra labai svarbi sporto dalis. Tuo ir galėjo pasidžiaugti Alytaus Dainavos progimnazijos mokiniai.
Dėkojame krepšininkams už tai, kad skatina mokyklos bendruomenę aktyviai sportuoti ir domėtis įvairiomis sporto šakomis.

Mokytojos: Agnė Bartkevičienė ir Oksana Paplauskienė