Tautos atgimimo šventė - Kovo 11-oji

Kovo 8 d. mokykloje įvairiomis veiklomis paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.
Pradinių klasių mokiniai aktų salėje šią šventę įamžino dainomis ir eilėmis, o mokyklos vidiniame kiemelyje kartu su šokių mokytoja Justina Vitkauskiene subūrė visą mokyklos bendruomenę šokiui „Lietuvėlė“ bei suformavo „Gyvąjį tautos žiedą“.
Pirmą pamoką 5-8 klasių mokiniai stebėjo filmą „Kas? Kaip? Kodėl? Apie valstybingumo šventes vaikams. Kovo 11-oji“, kurio metu sužinojo, kam padėkoti už nepriklausomybę, už Laisvę – sunkiai iškovotą vertybę. Vėliau kūrė ateities viziją „Lietuva 2050“. Daugelis savo kūrybiniuose darbeliuose gimtinę įsivaizdavo kaip saugiausią ir jaukiausią vietą, kur visada norisi sugrįžti. Po integruotų su istorija pamokų vyko šventinis koncertas, kurį vainikavo Kovo 11-osios tradicinio bėgimo dalyviai. Įveikę atstumą nuo mokyklos iki šv. Angelų Sargų bažnyčios ir atgal bėgikai buvo apdovanoti medaliais, pavaišinti arbata ir skanumynais.

Esame dėkingi visiems, gražiais darbais padėjusiems sukurti 34-ojo Lietuvos gimtadienio šventę.

Jaunieji žurnalistai