Alytaus miesto sode

Priešmokyklinukai apsilankė Alytaus miesto sode. Juos pasitiko gidė B. Malaškevičiūtė. Ji vaikus supažindino su parko teritorija, papasakojo apie augalus ir gyvūnus gyvenančius parke. Parkas, tai gyvūnų ir augalų namai, todėl gidė priminė vaikams, kad atėjus į „svečius“, reikia elgtis kultūringai. Pugiukai sužinojo, kad Alytuje yra 4 parkai ir jie visi labai reikalingi, nes tai yra miesto „plaučiai“. Taip pat vaikai išsiaiškino, kad net ir parkuose kartais medžiai pjaunami, nes jie suserga. Vaikai apžiūrėjo fontaną, aplankė „Laisvės angelo“ paminklą. Priešmokyklinukai praturtino žinias apie parkus, jų augaliją ir gyvūniją, bei mokėsi gerbti gyvąją gamtą.

Mokytoja Lina Tarnauskienė

Mokytojos padėjėja Jurgita Koružaitė