Kelionė į Metelių regioninį parką

Saulėtą gegužės 12 dieną 1b klasės mokiniai lankėsi Metelių regioniniame parke. Prie Metelių apžvalgos bokšto mus pasitiko kelionės vadovas Artūras Pečkys. Užlipus į apžvalgos bokštą atsivėrė nuostabi kraštovaizdžio panorama. Mokiniai pro žiūronus stebėjo pievoje vaikščiojantį gandrą, ieškojo kitų paukščių. Toliau pažintinę kelionę pratęsė sulipę į pontoną – Dusios ežere plaukiojančias sūpuokles, keliavo pažintiniu taku. Žygio metu vaikai stebėjo žolinius augalus ir medžius, skaičiavo išdygusias pušeles, ąžuoliukus, ėjo per siūbuojantį tiltelį, žaidė žaidimą. Lankytojų centre informaciją apie gyvūnus ir augalus atrado atvėrę pušų kamienuose esančias dureles, stalčiukus, sprendė kryžiažodį, pro žiūronus stebėjo Dusios ežerą ir jo apylinkes.

Ši kelionė suteikė vaikams galimybę praplėsti gamtinių žinių bagažą, turiningai ir smagiai praleisti laiką gamtoje.
Dėkojame Metelių regioninio parko pažintinės išvykos vadovui Artūrui ir Alytaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos skyriui už išvyką.

Mokytoja Dalia Vitalija Kačanauskienė