Atvirų durų diena ir Europos dienos minėjimas Alytaus kolegijoje

Gegužės 5 d. 8b ir 8a klasės mokiniai kartu su mokytojomis Zina Bražinskiene ir Virginija Vaikšnoriene dalyvavo atvirų durų dienoje ir Europos dienos minėjimo renginyje Alytaus kolegijoje. Renginį atidarė ir geriausius linkėjimus perdavė Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius. Su Europos diena visus susirinkusius sveikino Nijolė Vitienė, Europe direct Alytus centro vadovė. Renginio metu pranešimą apie technologijas keičiančias ateitį skaitė Lukas Keraitis, internetinės televizijos „Mokslo sriuba“ reporteris. Vyko paskaitos ir kūrybinės dirbtuvės su įdomiausiais lektoriais, konsultacijos apie studijas. Edukacinėse erdvėse savo veiklą pristatė Lietuvos muitinė ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-oji rinktinė. Taip pat mokiniai buvo pakviesti į studentišką pikniką. Renginio pabaigoje vyko kolegijos lektoriaus Gintauto Stonio ir studentų komandos sukurtas šviesų ir garso projekcijų reginys – Lazerių šou.

IT mokytoja metodininkė Virginija Vaikšnorienė