Trys pirmosios vietos!

Balandžio 28 dieną Dainavos progimnazijos mokiniai: Tadas Zubavičius (5a kl.), Paulius Plytnikas (6b kl.), Skaistė Markevičiūtė (7b kl.), Juozas Daukšys (8a kl.) dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių rusų kalbos mažojoje olimpiadoje „Žingsnis po žingsnio“. Olimpiadoje mokinius lydėjo sėkmė. Tadas Zubavičius – I vieta I-ųjų mokymo metų amžiaus grupėje (mokytoja Alina Kunigiškienė); Skaistė Markevičiūtė – I vieta III-ųjų mokymo metų amžiaus grupėje ir Juozas Daukšys – I vieta IV-ųjų mokymo metų amžiaus grupėje (mokytoja Nijolė Martušienė). Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams. Šaunuoliai.

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja Nijolė Martušienė