Dalyvavome „Dzūkų Pitch‘e 2023“

Lapkričio 24 d. gausus Alytaus miesto mokyklų mokinių ir mokytojų būrys vykome į Veisiejų seniūnijoje esantį Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro pietų Lietuvos filialą. Čia, į Dzūkijos regiono verslo idėjų konkursą „Dzūkų Pitch‘ą 2023“, susirinko net 31 mokinių komanda iš viso Dzūkijos regiono. Mūsų mokyklos 8c klasės mokinės: Rūta Jonė Lynykaitė, Agota Biekšaitė ir Goda Jurkonytė, sukūrusios komandą „Dainavos dūzgės“, pristatė verslo idėją „Vaškinės drobelės“. Iš štai komisija paskelbė 7 komandas, kurioms atiteko „Dzūkų Pitch‘o 2023“ nominacijos ir statulėlės. Jonei, Agotai ir Godai buvo įteikta Tvariausio produkto statulėlė. Sveikiname ir džiaugiamės šiuo pasiekimu.
Taip pat dėkojame visiems mokytojams prisidėjusiems prie šios verslo idėjos atsiradimo ir įgyvendinimo.

IT mokytoja Virginija Vaikšnorienė