Šaulių naktis

Dainavos būrio jaunieji šauliai turi tradiciją paminėti Lietuvos kariuomenės dieną „Šaulių naktimi“ mokykloje. Ne išimtis buvo ir ši lapkričio 23-ioji. Penktadienio pavakare 46 (rekordinis skaičius) Dainavos būrio jaunieji šauliai atvyko „nakvynei“ į mokyklą prisiminti ką mokame ir išmokti, ko dar nemokame. Pradžioje mokėmės užmegzti radijo ryšį (mokėmės NATO abėcėlę ir kaip dirbti su racijomis?). Mokymus pravedė Alytaus I-osios Šaulių rinktinės šaulys E. Čečėta. Po to praktiškai prisiminėme rikiuotės pratimus.

Vėliau laukė mūsų mokytojo N. Bartkevičiaus ir jo mokinių sukurtas interaktyvus žaidimas (kuris visiems labai patiko) „lobio“ paieškos Dainavos progimnazijoje. „Lobis“ buvo rastas. Radę „lobį“ "pakrikštijome" 11 naujų mūsų mokyklos šaulių, kurie davė šaulių priesaiką Tėvynei.
Kadangi kiekvienas šaulys sportuoja, sportavome ir mes. Žaidėme stalo tenisą, kvadratą, tinklinį, krepšinį. Sportines rungtis pravedė mokytojas N. Bartkevičius. Tuomet atėjo sunkiausia šauliui užduotis – pailsėti. Emocijos, sportinis pyktis... todėl miegoti sekėsi sunkiai.
Vis dėlto sulaukę ryto, susitvarkę aplinką, palikome jaukiąją mūsų mokyklą.

Renginio organizatoriai: J. Čečėtienė, N. Bartkevičius ir D. Navalinskas.