Edukacinės veiklos „Po gerumo skraiste“

Gruodžio 9-ąją mūsų priešmokyklinukams ir pradinukams vyko netradicinės edukacinės veiklos „Po gerumo skraiste“. Pirmiausiai visi vaikai, džiugiai nusiteikę, pasipuošę nykštukų, kiškučių, pasakų personažų kaukėmis, sugužėjo į aktų salę. Čia juos pasitiko ir pasveikino mokyklos direktorė Edita Matulevičienė. Ji visiems palinkėjo gražios ir smagios šios dienos, pasveikino su artėjančiomis šventėmis.

Po to mokiniai stebėjo teatro „Avilys“ šventinį muzikinį spektaklį „Princesė ir kiauliaganys“, kurio metu nusikėlė į pasakų pasaulį ir kartu mokėsi suprasti, kokie svarbūs yra tikri jausmai – meilė, pasiaukojimas, o ne tuštybė ir pasipūtimas, kad vartotojiškas požiūris nuveda į dvasinį skurdumą, o įnoringas užgaidumas dažnai baigiasi liūdnai... Po spektaklio aktoriai vaikų klausė: „Kas smagiau – žaisti su draugais kieme ar žaisti išmaniuoju telefonu?“. Aiškus ir neabejotinas atsakymas nuskambėjo „Su draugais!“
Po spektaklio vyko susitikimas su Kalėdų Seneliu. Prieš išdalindamas dovanėles Senelis su vaikais šoko, dainavo, žaidė žaidimus, smagiai bendravo. Vėliau klasėse mokiniai gamino darbelius, kalėdinius atvirukus draugams, dalyvavo viktorinose, žaisdami ir atlikdami įdomias užduotis mokėsi dalintis gerumu, būti tolerantiškais, bendradarbiauti, suprasti ir vertinti draugiškumą.

Beata Šadurskienė