Advento laikotarpis Dainavos progimnazijoje

Gruodžio 6-osios rytą, vos tik prašvitus, Dainavos progimnazijos 4a klasės mokiniai su mokytoja Daiva Grudzinskiene, tikybos mokytoja Agne Bartkevičiene, progimnazijos direktore Edita Matulevičiene ir pavaduotojais ugdymui Arūnu Svinkūnu bei Virginija Kerevičiene pirmojo aukšto fojė susirinko uždegti Advento žvakių bei dalyvauti integruotoje lietuvių kalbos ir dorinio ugdymo (tikybos) pamokoje „Adventas. Kūčios. Papročiai“.

Mokiniai vaidmenimis skaitė pasakojimą apie žvakeles, deklamavo eiles apie Kūdikėlio Jėzaus gimimą, giedojo giesmę Mergelei Marijai, o mokyklos direktorė palinkėjusi visiems išmokti atleisti ir susitaikyti, uždegė „Taikos“ bei „Tikėjimo“ žvakes. Klasėje mokytoja Daiva Grudzinskienė vaikams pristatė lietuvių Advento laikotarpio tradicijas, mokė, kaip reikia paruošti Kūčių vakarienės stalą. Visi susirinkusieji sukalbėję maldą laužė kalėdaičius, jais dalijosi ir linkėjo vieni kitiems pačio gražiausio artėjančio Jėzaus Kristaus gimtadienio.

Tikybos mokytoja Agnė Bartkevičienė