Dalyvavome festivalyje „Tėvynės gint išėjo broliai“

Lapkričio 29 d. Alytaus Dainavos progimnazijos Ugnius Pėstininkas 7c klasės mokinys, dalyvavo – mokinių karinių-istorinių partizaninių dainų konkurse – festivalyje „Tėvynės gint išėjo broliai“, Adolfo Ramanausko-Vanago 65-osioms žūties metinėms paminėti, kuris vyko Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje. Šio renginio tikslas ugdyti jaunosios kartos patriotines nuostatas, puoselėti tautinius jausmus, istorinę atmintį.
Ugnius dainavo istorinę liaudies dainą „Savanoris“ ir užėmė II vietą savo kategorijoje. Verta pasidžiaugti atlikėjo nuoširdžiu dainavimu, perteikiant žmogaus patriotiškumą, istorinį gyvenimo trapumą.

Muzikos mokytoja metodininkė Giedrė Petkevičienė