Piešinių konkursas „Tėvynės labui! 2022“

Mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio organizuotame piešinių konkurse „Tėvynės labui! 2022“, kurio tikslas buvo mokinius skatinti domėtis Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos veikla, puoselėti meilę Tėvynei. Konkurso laureatėmis tapo 1-2 klasių grupėje 3-ią vietą laimėjusi 2a klasės mokinė Augustė Barniškytė su piešiniu „Saugu augti, gyventi gimtinėje“ (mokytoja Rima Griškaitienė) ir 3-4 klasių grupėje laimėjusi 1-ą vietą 3a klasės mokinė Augustė Neverevičiūtė su piešiniu „Lietuvos gynėja šaulė“ (mokytoja Beata Šadurskienė). Visiems dalyviams įteiktos padėkos, o laureatės ir jų mokytojos apdovanotos gausiais prizais.

Beata Šadurskienė