Mokytojų dieną prisiminus...

Pasaulinė Mokytojo diena švenčiama 21-oje šalyje. Pagal UNESCO spalio 5 dieną parodomas pedagogų indėlis į mokslą ir jo plėtrą.
Alytaus Dainavos progimnazijoje Mokytojų diena prasidėjo šventiškai. Klasių durys buvo papuoštos mokinių pieštais mokytojų portretais. Progimnazijos socialinis tinklalapis mirgėjo per informatikos būrelio užsiėmimus sukurtais elektroniniais sveikinimais. Mokytojai buvo pasipuošę ir daug šypsojosi. Vaikai į mokyklą skubėjo nešini gėlėmis ir saldėsiais.

Kaip ir kiekvienais metais Mokinių tarybos nariai mokytojus maloniai nustebino surengtu koncertu. Jo metu mokyklos direktorė pasveikino susirinkusius ir įteikė Alytaus miesto mero ir Švietimo skyriaus vedėjo padėkas pedagogams. Mero padėkos įteiktos direktoriaus pavaduotojui ugdymui Arūnui Svinkūnui, gamtos mokslų mokytojai metodininkei Laimai Burkovai, technologijų mokytojai metodininkei Danguolei Stagniūnienei, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai metodininkei Vijolei Juronienei. Švietimo skyriaus vedėjo padėkomis apdovanoti: pradinių klasių mokytoja metodininkė Beata Šadurskienė, istorijos mokytojas metodininkas Darius Navalinskas, fizinio ugdymo mokytojas Nerijus Bartkevičius ir šokių mokytoja Justina Vitkauskienė.
Mirgant įvairioms veikloms labai greitai prabėgo ši diena. Dar kartą išgyventi šventinės dienos emocijas galite užsukę į mokyklos svetainę.

Jaunoji žurnalistė Elita Stasiukynaitė, 5a klasė