Popietė „Laiko tiltai“

Žiemišką gruodžio 27 dieną, šiek tiek nurimus Šventų Kalėdų įspūdžiams, Dainavos progimnazijos esamų ir buvusių mokytojų bei vadovų bendruomenė susirinko į jau tradicine tapusią popietę „Laiko tiltai“. Šiais metais susitikimo metu stengėmės prisiminti ir sujungti Lietuvos tautinio paveldo šaknis ir pasaulio krikščioniškąsias tradicijas. Susibūrę į improvizuotą progimnazijos chorą susirinkusieji dainavo ir šiuolaikiškas, ir senąsias lietuvių Kalėdų dainas, domėjosi krikščioniškos „Trijų išminčių“ šventės tradicijomis. Buvo smagu pasikalbėti su buvusiais progimnazijos mokytojais, kuriems esame be galo dėkingi už mums skirtą laiką. Prasmingų akimirkų pasitinkant Naujuosius Metus!

Mokytoja Agnė Bartkevičienė