Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras 2022“

2022 lapkričio 14 d. – gruodžio 9 d. Lietuvoje, kaip ir daugiau nei 60-yje pasaulio šalių, vyko 19-asis BEBRO konkursas. Mūsų mokyklos mokiniai (236) aktyviai dalyvavo šiame konkurse: informatikos uždavinius sprendė 77 pradinukai ir 159 5–8 klasių mokiniai. Džiaugiamės puikiais 1–8 klasių mokinių rezultatais Alytuje ir Lietuvoje.
BEBRO 2022 1–4 klasių prizininkai Alytuje:
I vieta – Melita Vabolytė, 1a klasės mokinė (mokytoja Vilma Gudaitienė);
II vieta – Kipras Amšiejus, 4b klasės mokinys (mokytoja Gitana Baranauskienė);
III vieta – Patricija Jakšaitytė, 1b klasės mokinė (mokytoja Dalia Vitalija Kačanauskienė);
III vieta – Lėja Bieliauskaitė, 4a klasės mokinė (mokytoja Daiva Grudzinskienė).
Taip pat konkurse gerai sekėsi Lėjai Matusevičiūtei ir Markui Karasevičiui, 2a klasės mokiniams (mokytoja Rima Griškaitienė).

Jie užėmė V vietą Alytuje.
Emilijus Kučinskas, 3a klasės mokinys (mokytoja Beata Šadurskienė), surinko 100 taškų ir tai penktas rezultatas Alytaus mieste.
BEBRO 2022 5–8 klasių prizininkai Alytuje:
I vieta – Kamilė Jaruševičiūtė, Gabija Burzevičiūtė ir Viktorija Burzevičiūtė, 8b klasės mokinės (informacinių technologijų mokytoja Virginija Vaikšnorienė);
III vieta – Gytis Gerasimovas, 5a klasės mokinys (informacinių technologijų mokytoja Virginija Vaikšnorienė);
III vieta – Laurynas Delekas, 6a klasės mokinys (informacinių technologijų mokytoja Virginija Vaikšnorienė);
III vieta – Goda Okunevičiūtė, 7a klasės mokinė (informacinių technologijų mokytoja Virginija Vaikšnorienė).
Daugiausia taškų surinko ir pateko tarp 20 geriausių pirmų klasių mokinių Lietuvoje Melita Vabolytė, 1a klasės mokinė. Melitos rezultatas – 116 taškų (17 vieta šalyje). Patricija Jakšaitytė (1b kl.) surinko 96 taškus ir užėmė 48 vietą šalyje. Kipras Amšiejus (4b kl.) surinko 148 taškus ir užėmė 82 vietą šalyje, o Lėja Bieliauskaitė (4a kl.) surinko 144 taškus ir užėmė 103 vietą šalyje. 134 vietą šalyje užėmė Gytis Gerasimovas (5a kl.) surinkęs 152 taškus, o Laurynas Delekas (6a kl.) surinko 158 taškus ir šalyje užėmė 253 vietą.
Sveikiname prizininkus ir visus dalyvavusius konkurse! Linkime kiekvienais metais siekti vis geresnių rezultatų!

IT mokytoja Virginija Vaikšnorienė