STEAM tiriamieji darbai

Balandžio 28 dieną 7b klasės mokiniai lankėsi Alytaus STEAM atviros prieigos centre. Vyko STEAM užsiėmimai Robotikos ir IT bei Maisto technologijų, kulinarinio meno ir sveikatinimo laboratorijose. Mokiniai dirbdami grupėmis atliko net du tiriamuosius darbus: „Glitimas – kepinių draugas ar priešas“ ir „Mikrovaldiklių valdovai: grupė „Little monster crazy band“. Septintokams gerai sekėsi kepti keksiukus iš beglitiminių miltų ir jų mišinių, kurti garso, vaizdo ir judesio valdymo programas bei sujungti visus elementus į vieną veikiančią sistemą: robotą muzikantą (dėžinuką).
Mokiniai suprato glitimo reikšmę kepiniams ir audiovizualinių (AV) technologijų svarbą šiuolaikinio žmogaus gyvenime.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, 7b klasės auklėtoja Vijolė Juronienė, Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Virginija Vaikšnorienė