Vasario 16-osios-Lietuvos valstybės atkūrimo dienos pradinukų šventinis minėjimas

Vasario 15 d. vyko pradinių klasių mokinių šventinis minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Pradinukai rinkosi į aktų salę džiugiai nusiteikę, pasipuošę tautiniais simboliais, su trispalvėmis rankose. Minėjimą pradėjo iškilmingai giedodami Lietuvos himną. Mokyklos direktorė Edita Matulevičienė pasveikino mokytojus ir mokinius su šia ypatinga švente linkėdama vilties, stiprybės ir meilės Lietuvai. Renginio vedančioji, mokytoja Beata priminė Lietuvos kelią į nepriklausomybę, svarbiausius istorinius faktus, tautinius simbolius. O mokytoja Vilma perskaitė Nepriklausomybės Akto tekstą. Būrelio „Aš – Lietuvos pilietis“ mokiniai deklamavo gražiausius posmus Lietuvai, dainavo dainą „Brangiausios spalvos“. Šokių būrelio „Dainavėlė“ šokėjos padovanojo šokį „Mano saulė“.

Pabaigoje renginio, pradinukų rankelėse plazdant trispalvėms, nuskambėjo daina „Žemėj Lietuvos“. Šventės metu mokyklos administracija pareigingiausiai dėvinčiai uniformas 4b klasei įteikė saldų prizą. Džiaugiamės ir didžiuojamės atšventę Lietuvos gimtadienį, nes Vasario 16-oji-puikus laikas ir tinkama data skiepyti pilietines ir tautines vertybes, kad vaikai suprastų, jog jie yra gražiausia tautos dalis. Tikimės, kad šis šventinis renginys palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava mokykla ir šalimi.

Būrelio „Aš - Lietuvos pilietis“ mokytoja Vilma Gudaitienė