Šiaurės šalių literatūros savaitė

Lapkričio 14–18 d. linksmai paminėta Šiaurės šalių literatūros savaitė. Visą savaitę mokykloje vyko įvairi veikla, praplėtusi mūsų akiratį apie gamtą Šiaurėje: priešmokyklinukai, apsupti pliušinių meškiukų, auštant žvakių šviesoje skaitykloje klausėsi bibliotekininkės V. Šeštokienės skaitomos Malin Kivelä, Linda Bondestam, Martin Glaz Serup ištraukos „Jei sutiktum lokį“; tą patį nuotaikingą kūrinį skaitė ir penktokai bei šeštokai, o vėliau įkvėpti skaitomos ištraukos kūrė iliustruotus knygiukus; 7b klasės mokiniams buvo pristatytos bibliotekininkės sukurtos skaidrės apie Šiaurės šalių gamtą bei skaitomos kūrinio apie ruonę ištraukos; 7c klasės mokiniai grupėse kūrė skaidres apie Šiaurės šalis, o vėliau jas pristatė skaitykloje. Gera skaityti ir kurti KARTU ir KITAIP!

Lietuvių kalbos mokytoja Rasa Žukauskienė