STEAM užsiėmimai fizikos ir inžinerijos bei robotikos ir IT laboratorijose

Gruodžio 2 d. 7a klasės mokiniai išvyko į Alytaus kolegiją. Mokiniai dalyvavo fizikos ir inžinerijos bei robotikos ir IT laboratorijų STEAM veiklose. Septintokai atliko tiriamąjį praktinį fizikos darbą: „Labirintu per veidrodžių karalystę“, siedami matematikos ir informatikos žinias ir gebėjimus, iliustruojančius įvairių mokslų integralumo galimybes ir pasaulio vienybę, susipažino su inžinerijos pagrindais ir jų taikymu sprendžiant kylančias problemas. Robotikos ir IT laboratorijoje mokiniai dirbo su micro:bit kompiuteriukais: kūrė skaičiuotuvą ir žaidimą: „Akmuo, žirklės ir popierius“, rašė programas, kad suktųsi servo varikliukas, šviestų neopixel juosta ir grotų muzika, puošė iš kartono pagamintus robotus ir įgyvendino pagrindinę užduotį – juos modifikuoti pagal savo interpretaciją.

Džiaugiamės, kad moksleiviai STEAM atviros prieigos centro laboratorijose gerino tyrinėjimo įgūdžius, stiprino savo kritinį mąstymą ir kūrybiškumą naudojant centre esančią naujausią įrangą ir priemones.

Anglų kalbos mokytoja Alina Kunigiškienė ir IT mokytoja Virginija Vaikšnorienė